Dördüncü Sənaye İnqilabının Təhlili və Koordinasiya Mərkəzinin (4SİM) Müşahidə Şurasının iclası keçirilib
27 dekabr 2022
İqtisadiyyat Nazirliyinin tabeliyində Dördüncü Sənaye İnqilabının Təhlili və Koordinasiya Mərkəzi (4SİM) publik hüquqi şəxsin Müşahidə Şurasının iclası keçirilib.
Müşahidə Şurasının sədri, iqtisadiyyat naziri Mikayıl Cabbarovun sədrliyi ilə keçirilən iclasda 2021-2022-ci illər ərzində 4SİM-in idarə olunması sahəsində həyata keçirilmiş tədbirlər barədə məlumat verilib, 2023-cü il üçün qarşıya qoyulmuş prioritet inkişaf istiqamətləri ilə bağlı müzakirələr aparılıb.
İclasda 2022-ci il üçün gəlir və xərclər smetası və digər məsələlərlə bağlı müvafiq qərarlar qəbul edilib..

A meeting of the Supervisory Board of the Fourth Industrial Revolution Analysis and Coordination Center (C4IR) was held
27 December 2022
A meeting of the Supervisory Board of the public legal entity Fourth Industrial Revolution Analysis and Coordination Center (C4IR) under the Ministry of Economy was held.
The information was provided on the measures implemented in the field of C4IR management during 2021-2022, and discussions were held on the priority development directions set for 2023 at the meeting chaired by the Chairman of the Supervisory Board, Minister of Economy Mikayil Jabbarov.
Relevant decisions were made regarding the income and expenditure estimates and other issues for 2022 at the meeting.